3 marca 2018

O mnie

Gdy pada zdanie „Powiedz coś o sobie”, wpadam w popłoch. W głowie pojawia się zaraz pełno myśli kim jestem, skąd pochodzę dokąd zmierzam. I nagle się okazuje, że sama nie do końca wiem. Więc po kolei.

Kim jestem?
Jestem kobietą, matką i żoną, co wcale nie określa mnie jako osoby. Jestem ceramikiem, artystą plastykiem, nauczycielem, grafikiem komputerowym i fotografem amatorem. Jestem rowerzystką, ale nie wege. Lubię się rzucać z motyką na słońce i sięgać do gwiazd. Jestem amatorem czekolady i wszystkiego co słodkie. Lubię dobrze zjeść, ale nie umiem gotować. I co najważniejsze lubię siebie, a jak się kogoś lubi to się o tego kogoś dba.

Skąd pochodzę?
Pochodzę z Warszawy, ale wychowałam się na Warmii i Mazurach. Zawsze bliska była mi przyroda, las i jeziora. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jestem stąd i przez jakiś czas tu zostanę.

Dokąd zmierzam?
Przed siebie, ale pod prąd. Zmagam się ze swoimi słabościami i walczę, by spełniać swoje marzenia. Robię wszystko na raz, bo mnie to napędza. Nuda mnie zabija, a nic nierobienie mnie męczy.